Nocna kasza manna na soku pomarańczowym z bananem, nerkowcami, płatkami Lion, jogurtem naturalnym i herbatnikiem, zielona herbata malinowa
Piątek trzynastego. Wierzycie w przesądy? Ja sama nie wiem, ale takich piątków przeżyłam już kilka bez jakiś przygód ;) Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie, bo moja życie i tak jest pechowe.
Wczoraj udało się przeżyć bez deszczu, ale dziś jak patrzę za okno to mam wątpliwości... Ale nie przestaję zaklinać pogody, bo chcę jeszcze pracować. Wkładam zimowy sweter, kurtkę i idę stawić czoła dzisiejszego dniu!
Żaden pechowy! Wszystko zależy od nastawienia :*
OdpowiedzUsuńBanan i nerkowce? Jestem na tak!
No nie musisz - już sama jej prezentacja pokazuje jak pyszna musiała być :)
OdpowiedzUsuńno to powodzenia w pracy! :)
OdpowiedzUsuńmiałaś pyszne śniadanko :)
Nie musisz, nie, nie :D
OdpowiedzUsuńJa sobie zawsze mówię 'niech ten piątek na przekór wszystkim i wszystkiemu będzie szczęśliwy właśnie'!
Wczoraj miał być deszcz - ubrałam kalosze i cały dzień słońce, dzisiaj zapowiadali ładną pogodę, a pada od rana, no cóż :D
Lubisz kasze na soku :D Muszę spróbować, bo u mnie zawsze na mleku ;p Nerkowce <3
OdpowiedzUsuńto musiało być pyszne! <3 muszę spróbować 'nocnej' manny;) bardzo podoba mi się Twoja miseczka<3
OdpowiedzUsuńa w przesądy nie wierzę! 13 piątek to dobry dzień:)
Nie warto być przesądnym. Piątek trzynastego zdarza się rzadko, więc jest wyjątkowy ;)
OdpowiedzUsuńPoza tym po takiej fantastycznej kaszce to musi być dobrze :D
gdzie tam pechowa, szczęśliwa trzynastka ;) mi humor po szkole od razu trochę się poprawił. proszę cię nie myśl tak o swoim życiu, zrozumiałam, że nie warto być pesymistycznie nastawionym. zmień pechowy na szczęśliwy ;*
OdpowiedzUsuńnocne, lodówkowe śniadania coraz bardziej zaczynają mi się kojarzyć z twoim blogiem ;p kocham nerkowce <3
niee, co tyy, piątek 13 to bujda ;p
OdpowiedzUsuńMoja miłość nerkowce <3
OdpowiedzUsuńja chcę nerkowce ej! :)
OdpowiedzUsuńZachęcam do zakupu na skworcu.com.pl:-)
UsuńManny na soku jeszcze nie jadłam :D I nie wydaje mi się, że szybko spróbuję, bo jakoś nie mogę się do takiego rozwiązania przekonać xD
OdpowiedzUsuńW takim razie dużo tracisz bo jest obłędna:-P
Usuń*_*kocham Twoje dodatki <3
OdpowiedzUsuńWygląda obłędnie ** Zakochałam się :D
OdpowiedzUsuń